תכנון פיננסי הוליסטי

תוכן עניינים

תכנון פיננסי הוליסטי - ברוכים הבאים לליגת העל

ההבדל בין תכנון פיננסי מסורתי לבין תכנון פיננסי הוליסטי הוא בגישה. 

תכנון פיננסי מסורתי מכוון להוציא את המיטב מהנכסים, החסכונות וההשקעות שלכם.

לעומת זאת, תכנון פיננסי הוליסטי עושה זאת תוך התייחסות לצרכים שלכם, לחזון שלכם לעתיד, לשאיפות שלכם לגבי העברה בין דורית וגם לרמת חיים גבוהה לאחר פרישה.

צוות תאודור – שירותים היברידיים לתכנון פיננסי ופרישה, מזמינים אתכם להכיר את התחום החם ביותר בענף ולברר איתנו – איך החיים שלכם יכולים להשתנות עם תכנון פיננסי הוליסטי מקצועי.

תכנון פיננסי הוליסטי - המדריך המלא לתכנון פיננסי cfp

תכנון פיננסי הוליסטי - תהליך עבודה

אצלנו תקבלו תהליך מותאם אישית של תכנון פיננסי הוליסטי בעזרת מתכנן פיננסי CFP שעובד בשבילכם. אז איך הוא עושה את זה?

1. אפיון לקוח ואיסוף מידע – בשלב הכי חשוב בתהליך, אנחנו פועלים ביסודיות והעמקה לתוך כל סוג של מידע שנוכל לאסוף אודות העתיד הפיננסי שלכם: תיק חיסכון פנסיוני, תיק השקעות, ביטוחים, חסכונות ועוד. במקביל, אנחנו מבררים איתכם מהו החזון שלכם לעתיד פיננסי עבורכם ועבור בני המשפחה – רמת חיים רצויה, הוצאות והכנסות קבועות ועוד. כל זה כדי לספק לכם שירות בהתאמה אישית מדויקת.

2. ניתוח מידע – אחרי שאספנו כמות גדולה של נתונים, אנחנו מזינים אותם לתוך מערכות סימולציה מקצועיות בסיוע בעלי מקצוע ומומחים בתחום, כדי לבחון אם המצב הפיננסי הנוכחי צפוי להוביל אתכם להגשמת החזון הפיננסי בעתיד. במקביל אנחנו בודקים מוצרים פיננסים ופנסיונים אחרים, שיכולים להתאים לכם יותר. 

3. הצגת התוכנית והמלצות – לאחר תהליך מקיף אנחנו מציגים לכם את ההמלצות המבוססות שלנו, תוך הקפדה על הצגת המידע באופן ברור ושקוף, בשפה פשוטה. המטרה היא לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לאחר שאתם בוחנים מספר אפשרויות שהכנו עבורכם. המידע מוצג בתוך חוברת מידע מסודרת ומפורטת, שמטרתה לרכז עבורכם את כל המידע בצורה הכי נגישה ונוחה, עם כל המידע הרלוונטי.

4. יישום התוכנית – אנחנו מתחילים לפעול רק לאחר אישור סופי שלכם, כדי ליישם את התוכנית שאתם בחרתם ואת ההמלצות שהחלטתם לקבל, על ידי פניה למוסדות ולגופים הרלוונטיים.

5. בקרה ומעקב – אחרי שפנינו לכל הגופים הרלוונטיים אנחנו ממשיכים לעקוב כדי לוודא שהכל התבצע כמו שביקשנו וגם כדי לוודא שהתוכנית שלנו פועלת כמו שציפינו ורצינו בשבילכם. אנחנו עושים את זה בין היתר בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים, המיועדים לאנשי מקצוע בתחום, כדי לוודא שהנכסים והכספים שלכם נמצאים במסלול הנכון והאופטימלי עבורכם.

תכנון פיננסי הוליסטי עם מתכנן פיננסי CFP

נוסף על תהליך מקצועי, יסודי ומותאם אישית, אנחנו מקפידים לעבוד רק עם הטובים ביותר, כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

מתכנן פיננסי CFP הוא מתכנן שעבר הסמכה מיוחדת ולכן יש לו גיבוי והכרה על ידי הגופים החשובים בתחום. כדי לשמור על ההסמכה שלו, הוא חייב לעמוד בסטנדרטים מחמירים מאוד של מקצועיות ורכישת ידע מקצועי עדכני בהתאם לשינויים התמידיים בתחום.

אבל מעל הכל, כדי לשמור על ההסמכה שלו הוא מחויב לעבוד בשביל הלקוח ורק בשבילו. 

לכן מתכנן פיננסי CFP לא יכול לעבוד עבור גופים פיננסיים שונים ואסור לו לקבל מהם תגמולים שונים על הפניית לקוחות. ככה אתם בטוחים שהוא תמיד בצד שלכם.

תכנון פיננסי הוליסטי.

לסיכום,

שירותי תכנון פיננסי הוליסטי של תאודור קיימים כדי לתת לכם את הטוב ביותר שניתן לקבל בתחום. לעזור לכם ליצור את העתיד שאתם חולמים עליו – עבורכם ועבור המשפחה שלכם.

אם גם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם נמצאים במסלול הנכון לעבר עתיד פיננסי מבטיח – צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

רוצים מידע נוסף? צוות המומחים של תאודור הכינו את המדריך המלא לתכנון פיננסי הוליסטי CFP.

תוכן עניינים

לכל השירותים

רוצים לבואו להפיק את המיטב מהנכסים הפנסיונים והפיננסיים שלכם? צרו קשר

עקבו אחרינו

קביעת פגישה אונליין עם מומחה

השאירו פרטים ומומחה של תאודור יחזור אליכם!