השירותים שלנו

רוצים למקסם את הפנסיה שלכם? לפגישת היכרות ללא התחייבות השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

תכנון פרישה

שלא כמו תכנון פנסיה, המתמקד נקודתית בחסכונות הפנסיוניים וכיצד ניתן למטב אותם, ייעוץ פרישה, או תכנון פרישה מקצועי מתייחס לכלל החסכונות והנכסים שיכולים לשמש אתכם לאחר הפרישה.

ניהול פרישה נכון מאפשר לכם לחיות את רמת החיים הרצויה לכם. התכנון כולל התייחסות גם להעברה בין דורית, חזון, יעדים ושאיפות כלכליות אישיות ומשפחתיות שלכם.

המטרה היא לבנות תמהיל אופטימלי, באמצעותו תוכלו למצות את זכויות המס השונות שלכם, לממש הטבות ולבחור מוצרים פנסיוניים ופיננסיים אופטימליים לצרכים שלכם, אשר יאפשרו לכם להגיע לגיל פרישה עם היכולת הכלכלית הרצויה לכם.

תכנון פיננסי נשען בדרך כלל על מידע מגוון הכולל תכניות חיסכון, תכניות פנסיה, תיק השקעות וכן הלאה. תכנון פיננסי הוליסטי CFP משלב עם כל אלה מגוון היבטים נוספים, כמו מיסוי, משפט והיבטים נוספים שיש להם השפעה על התוצאה הסופית של המוצרים השונים. 

בנוסף, נערך אפיון של הלקוח, שמטרתו לגבש יעדים ומטרות פיננסיות לעתיד הקרוב והרחוק, עבור הלקוח ובני משפחתו. לאחר איסוף כל הנתונים הללו, ניתן לבנות תוכנית פיננסית, הכוללת המלצות לגבי מוצרים פיננסיים משתלמים יותר מבחינת מיסוי, עלויות והטבות, עריכת שינויים בתוכניות חיסכון קיימות, לצד שינוים נוספים שיכולים לשפר את ניהול הכספים של הלקוח ולהביא אותו בצורה מיטבית אל היעדים הפיננסיים שלו.

פנסיה תקציבית לבעלי שליטה

עד ליישומו של תיקון 190, בעלי שליטה בחברות לא יכלו להצטרף לחיסכון פנסיוני כמו שכירים מן השורה ולכן גם לא יכלו להנות מהטבות שונות המגיעות לבעלי חיסכון פנסיוני.

כיום בעקבות התיקון, בעלי שליטה יכולים לקבל פנסיה תקציבית ישירות מתקציב החברה ולהנות מהטבות שונות בעקבות כך. עם זאת, קיימים היבטים שונים פנסיה תקציבית, שיכולים לבוא לידי ביטוי בהפרשים של אלפי שקלים לחודש. כדי למצות את ההטבות ואת האפשרויות של פנסיה תקציבית לבעלי שליטה וכן כדי לוודא כי זו האופציה המשתלמת ביותר – חשוב לפנות לסיוע של בעל מקצוע מתאים.

תכנון פנסיוני

לצורך תכנון פנסיוני מקצועי אנחנו בודקים את החיסכון הקיים ואילו התאמות כדאי וניתן לעשות כדי למקסם את הפוטנציאל שלו – הטבות מס, כיסוי ביטוחי, גובה הכיסויים ומצבם, התאמת מבנה החיסכון ועוד.

תכנון פנסיוני לשכירים, או תכנון פנסיוני לעצמאים, כאשר הוא נעשה בצורה מקצועית וחכמה – יכול להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלכם בעשרות אחוזים ולכן חשוב שתבצעו אותו כמה שיותר מהר – כי כל יום שעובר, אתם יכולים להרוויח יותר!

בדיקת קרן פנסיה וותיקה

קרנות הפנסיה הוותיקות היו עד לפני כמה עשורים המוצר הפנסיוני המוביל במשק. כיום הן עדיין מציעות לחוסכים תנאים טובים, אך כבר אינן פתוחות למצטרפים חדשים. עם זאת עדיין ניתן בתנאים מסוימים להצטרף לקרן פנסיה ותיקה וליהנות מהיתרונות שלה.

אך לחוסכים חדשים וגם לחוסכים קיימים בקרן פנסיה ותיקה, חשוב לבצע בדיקת פנסיה, שמטרתה לבדוק את רמת הכדאיות של החיסכון הקיים, להכיר מוצרים פנסיוניים חדשים המיועדים לעמיתי קרנות פנסיה ותיקות, לבחון האם כדאי להגדיל את הפרמיה או להקטין אותה, האם כדאי להמשיך לחסוך או לעצור את החיסכון, לבצע חישוב פנסיה וכן הלאה. 

התוצאה יכולה להיות הבדל משמעותי בגודל החיסכון הפנסיוני שלכם.

חוות דעת מומחה פנסיוני

אתם חושבים שיש לכם חוסר בחיסכון הפנסיוני? חוששים שאולי נעשתה טעות בהפקדות חודשיות על ידי המעסיק לפנסיה? עברתם מספר מקומות עבודה והחליפו לכם תוכניות פנסיה בלי לבדוק כדאיות? החלטתם ללכת לבית המשפט כדי לתבוע את מה שמגיע לכם?

כנראה שאתם צריכים חוות דעת מומחה לבית משפט בתחום ביטוח וחיסכון פנסיוני, מבית תאודור.

תכנון פנסיוני לתושבי ארה"ב

אם חייתם בארץ ועבדתם לפני שהיגרתם לארה"ב, כנראה שיש לכם כאן חסכונות, נכסים פנסיוניים והשקעות שונות. 

אולי אתם אפילו לא מודעים לקיומן, אבל הן כנראה קיימות וגם צומחות עם השנים, בהתאם לחוק הישראלי.

עם זאת, אם אתם לא מטפלים בכספים שלכם, אתם כנראה מפסידים כסף שמגיע לכם במסגרת הטבות מס, בחינת מוצרים פנסיוניים ופיננסיים מתאימים לנתונים האישיים שלכם ואפילו בדיקת הביטוח הפנסיוני שלכם. ההבדל יכול לעמוד על עשרות אלפי שקלים ואף יותר. צוות תאודור מזמין אתכם לקבל את השירות הטוב ביותר

פמלי אופיס

שירותי פמילי אופיס מיועדים למשפחות אמידות בעלות הון שמן הראוי לנהל אותו באופן מקצועי, כדי לשמר את העושר המשפחתי לדורות הבאים.

צוות תאודור – שירותים היברידיים לתכנון פיננסי ופרישה – מספקים שירותי פמילי אופיס בצמוד לבני המשפחה ומוודאים כי כספי המשפחה שלכם מנוהלים ומושקעים באופן הרווחי ביותר.

בואו למקסם את הנכסים הפיננסים והפנסיונים, עוד היום!

השאירו פרטים למידע נוסף ולפגישת היכרות ללא התחייבות, מבטיחים לחזור בהקדם:)

קביעת פגישה אונליין עם מומחה

השאירו פרטים ומומחה של תאודור יחזור אליכם!