תכנון פרישה

תוכן עניינים

תכנון פרישה - לחיים הטובים אחרי הפנסיה

תכנון פרישה הוא אחד הצעדים החיוניים בדרך לרמת החיים שאתם חולמים עליה אחרי הפנסיה.

זהו מהלך יסודי ומעמיק של ניתוח שאנחנו עושים כדי להביא את הפוטנציאל הפיננסי שלכם למימוש אופטימלי לאחר הפרישה. 

צוות תאודור – שירותים היברידיים של תכנון פיננסי ופרישה, מסבירים – איך מבצעים תכנון פרישה? מתי כדאי להתחיל? מה קורה בתהליך ולמה דווקא עם הצוות שלנו.

תכנון פרישה לגמלאות

מה כולל תהליך תכנון פרישה?

המטרה של תכנון פרישה היא לעזור לכם לוודא שאתם ממשים את מלוא הזכויות החוקיות שלכם בתחום הפיננסי/פנסיוני. 

אבל גם לעזור לכם לממש במלואו את הפוטנציאל הקיים בכספים שאתם חוסכים או משקיעים בתור ערובה לעתיד שלכם ושל המשפחה.

כשאתם מגיעים אלינו לפגישה, אנחנו מתייחסים ביחד אתכם למספר היבטים:

  • ניתוח תיק נכסים פנסיוני – נבחן ביחד את פרטי התיק, החסכונות והמוצרים הפנסיוניים שלכם ממקורות שונים. מקומות עבודה, חסכונות פרטיים, פוליסות ביטוח ועוד. נבדוק אילו מסלולי פרישה עומדים לרשותכם, מסלולי משיכה, אפשרויות תשלום לאחר פטירה וכן – מוצרים חדשים שאולי יהיו משתלמים עבורכם יותר. 

  • תכנון מס לקראת פרישה – נוודא כי אתם ממצים עד תום את הזכות לקבל הטבות מס מגוונות בהתיחס לסוגי החסכונות והמוצרים שלכם, המאפיינים האישיים שלכם וכן ביחס לתיקון 190 לצד היבטים שונים בפקודה. אנחנו נבצע עבורכם את כל העבודה השחורה, הכוללת מילוי טופס 161 (במועד הנכון ביותר עבורכם), הגשת מסמכים, הגשת בקשות לאישורי מס ועוד.

  • עבודה מול חברות ביטוח – אנחנו נמלא את המסמכים הנדרשים לבתי השקעות וחברות ביטוח, נבצע בדיקה של הסכומים שהתקבלו לעומת הדוחות שלנו וכן נעקוב אחר הטיפול בבקשות השונות.

  • תכנון עתיד כלכלי והעברה בין דורית – נוודא שהתוכניות שלנו תואמות את החזון והשאיפות שלכם לעתיד אחרי הפנסיה עבורכם ועבור בני המשפחה.

שלבים בתהליך תכנון פרישה עם צוות תאודור

כדי לתת לכם תהליך יסודי ומדויק ככל הניתן, אנחנו עובדים בשלבים, בהתבסס על ידע מקצועי רחב ושנים ארוכות של ניסיון בתחום:

  1. אפיון צרכים וציפיות – אנחנו בודקים מהו החזון שלכם לעתיד אחרי הפנסיה, מהי רמת החיים שאתם שואפים אליה, מה אתם רוצים להעביר לצאצאים שלכם, האם אתם רוצים לתמוך בהם כלכלית לאחר הפנסיה ועוד. 
  2. איסוף נתונים – אנחנו רוצים לקבל מכם כמה שיותר מידע שיש בידכם, אבל גם מבצעים בעצמנו איסוף נתונים ממקורות מידע שיש לנו גישה אליהם בתור בעלי מקצוע.
  3. גיבוש תוכנית פרישה – אנחנו בונים עבורכם המלצות לתיק הפרישה באופן מודע ומסודר, בהתבסס על המידע שאספנו  ועל השאיפות והרצונות שלכם לחיים אחרי הפרישה. 
  4. הצגת התוכנית – בשלב זה נציג בפניכם את תיק הפרישה כפי שאנחנו רואים אותו ואת התוצרים שאתם צפויים לקבל  בזכות השינויים וההמלצות שלנו. לאחר מכן נערוך שינויים והתאמות לשביעות רצון מלאה שלכם.
  5. מימוש תוכנית וליווי פרישה – ליווי פרישה מקצועי שלנו מאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים שמישהו מקצועי עוקב עבורכם אחר יישום התוכנית על הצד הטוב ביותר. אנחנו בודקים אם ההמלצות שלנו ענו על הציפיות שלנו ושלכם. אנחנו מעדכנים אתכם כל הזמן ושומרים על שקיפות מלאה כדי להתאים את התיק באופן דינמי לחיים שלכם לפי הצורך.
תכנון פרישה

לסיכום,

אם גם אתם מבינים את היתרון העצום בקבלת שירותי תכנון פרישה על ידי מומחים בתחום שעובדים רק בשבילכם – אתם במקום הנכון. 

צוות תאודור הכין מדריך מלא לתכנון פרישה ועומד לרשותכם כדי לוודא שתקבלו את איכות החיים שמגיעה לכם אחרי הפנסיה צרו קשר איתנו וביחד נבטיח את עתידכם!

תוכן עניינים

לכל השירותים

רוצים לבואו להפיק את המיטב מהנכסים הפנסיונים והפיננסיים שלכם? צרו קשר

עקבו אחרינו

קביעת פגישה אונליין עם מומחה

השאירו פרטים ומומחה של תאודור יחזור אליכם!